TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тош @toshex
#reach: 39132   ( 662nd )
#followers: 323   ( 11623rd )
Денес научив дека познати компании како Logitech ставаат фејк пластики за да изгледа ко да има два драјвери во сателитите на некои производи (конкретно моделот на овие е Z333). Мој совет да проверите убаво рецензии пред да купите било што! https://t.co/B89IuLzQUh
37ReTweets212Favorites·Details
Христијан „Јавноста Знае“ Мицкоски
6ReTweets17Favorites·Details
Пошо гледам трендинг е гејмање да не заборавите дека прибирам ретро игрици и конзоли и слично! РТ, благодарам на внимание. https://t.co/3oseFCDL50
3ReTweets3Favorites·Details
Дечки дали знаете некој да се „ослободува“ од стара опрема, на пример МТВ или друга некоја телевизиска куќа - ми треба ЦРТ ВИДЕО МОНИТОР, нешто налик на овие: https://t.co/RObRL07ihf
2ReTweets0Favorites·Details
That’s it! Twist your body with it! https://t.co/qdpZWfJKzo
1ReTweets3Favorites·Details
@MilaShila9 не знам за тебе ама ова дефинитивно го крадам за некад на некој у реплика хахаха
1ReTweets2Favorites·Details
@IwasStrange_ @Dzanna_Molly станал Наум Петрески
0ReTweets5Favorites·Details
Несомнено е голема привилегија за некои граѓани на државата што може да користат одредени бенефиции како централни услуги. За жал само во Скопје е преинвестирано, а во останатиод дел од државата е најчесто декади назад со било какви модернизации. https://t.co/3ukhUXGTAd
0ReTweets3Favorites·Details
@IamAliceMadness не си пратила апдејт за мачето од прееска!!! АЛО ПОЛИЦИЈА!
0ReTweets3Favorites·Details
Боже мајко мила 7 години поминале откако се тетовирав прв пат... 7 ГОДИНИ!!! @jordantscho ЧИТАШ ЛИ!? https://t.co/vxaeMMIvNp
0ReTweets5Favorites·Details
@SofreTrifunoski Џокович е Марадона.
0ReTweets2Favorites·Details
Тригернати луѓе за рандом спортист шо нема никаква допирна точка со нив освен тоа дека они рекле „за него сум“. Ќе бојкотирале цела земја сеа хахаха: https://t.co/xZhKl6ZfAe
0ReTweets2Favorites·Details
@astrogrev и австралиски извозни производи...
...
...
...
0ReTweets2Favorites·Details
@IamAliceMadness а шу напраи у различни соби се кучето и мачето сеа или ги остави да го решат тоа прашање еднаш засекогаш?
0ReTweets2Favorites·Details
@H2Otporen и, шо реплицираше чајникот?
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Некој ден ќе трепнеме и ќе бидеме 70+ години стари и ќе си викаме кај отиде времето? https://t.co/GSdggAWBQG
0ReTweets1Favorites·Details
Семла е левата а фика е десната...
...
чинија. https://t.co/0DZt4xWwwI
0ReTweets1Favorites·Details
@IamAliceMadness отиде ти
0ReTweets1Favorites·Details
@IamAliceMadness и да сакаш нема веќе, толку е
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1aлисa у вондeрлeндiamalicemadness11
2Брусница Вејнthebatladym3
3Random word generator 9000izrodot2
4Yokojordantscho2
5Гpeвastrogrev2
6Водоотпорна водаh2otporen1
7Sofre Trifunoskisofretrifunoski1
8Џотоgiotto_mkd1
9МилаШилаmilashila91
10FullPersonadarkhour_seeker1