TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Александар @tr1k5ter
#reach: 56250   ( 278th )
#followers: 3643   ( 1083rd )
24ReTweets149Favorites·Details
и не е така лошо во недела накај работа не😎 https://t.co/EDOrRixwDR
15ReTweets160Favorites·Details
е богами вака треба..😎 https://t.co/VS5WGqSMtM
14ReTweets150Favorites·Details
пази вамо сеа.. https://t.co/XYHu9Mdh1a
18ReTweets57Favorites·Details
и ти викаш зимата пуба е а?..😉 https://t.co/nAk59LQ3GZ
9ReTweets107Favorites·Details
кој ги измисли овие маме му ебем.. ово еднакво на самоубиство дае.. https://t.co/nit8P4rhDZ
6ReTweets99Favorites·Details
абе оти вака му прајте на старио бе..😂🤣😂🤣 https://t.co/LqmRxrpGLQ
12ReTweets79Favorites·Details
е нејки много курчење бе браат..😬 https://t.co/RTwpNAdsVb
8ReTweets74Favorites·Details
колку добар чоек треба да бидиш животинчево да го осети тоа и да ти дозволи ова.. https://t.co/z7ujVgvS2H
6ReTweets67Favorites·Details
и Србиве иста мака делелее🤨 https://t.co/H8E9ZhekJz
7ReTweets61Favorites·Details
6ReTweets52Favorites·Details
мамички?.. https://t.co/SKH516s86O
6ReTweets45Favorites·Details
псстттт😂 https://t.co/z7L2rNTmGF
5ReTweets47Favorites·Details
е да ебам мајка му ако ова не е знак не знам шо е.. дувај и бегај брату спасуај глава со време😉😂 https://t.co/oFql9AgxEV
7ReTweets41Favorites·Details
questions.. to many questions..🤔 https://t.co/W5jbPhPGZS
5ReTweets41Favorites·Details
безопасни се овие е-тротинетите бре па ти..
"120km/h on a highway by a scooter in Bulgaria.." https://t.co/iGlV8RswrM
7ReTweets29Favorites·Details
накај Сан Тропејца дан оди некој?.. https://t.co/qWglk8T4L7
1ReTweets33Favorites·Details
железнуцата Битола Скопје во совршена состојба е..😎 https://t.co/VSpTliOAfN
1ReTweets31Favorites·Details
и опет се бара херој шо ќе ги превези овие антилопи накај Сан Тропејца..😎 https://t.co/Oih8iMzfJR
2ReTweets27Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кичеецотmancesterovec72
2Dundicaelda_cg1
3Царевата Ќеркаcarevata_kerka1
4Јонче®deteodulica1
5навивачmkdpece1
6OppositionerX oppositionerx1