TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Slobodan Rajcevski @trigoltki_vino
#reach: 1738   ( 3018th )
#followers: 1740   ( 2253rd )
#1
@drakulka143 Мора избори за да функционира државата. Не можи, некој не потпишува овој не апси третиот вежба четвртиот литија петтиот бајрам 6.,7. ...ги боли. Кога можат ко овци да се туркаат зошто не бо можеле да гласаат
0ReTweets9Favorites·Details
#2
Некои девојки се отварач за очи, многу брзо прогледуваш со нив
1ReTweets6Favorites·Details
#3
@BejbiBoy Пошто ме насмеа ќе ти кажам една вистинска случка. При посета на Министер за здравство во Д. Хисар еден од пациентите го чука другарски по рамо иму вели: добри се тука, ќе те излечат.
Немој така, јас сум доктор, Министер.
Не бери гајле јас кога дојдов тука бев Премиер.
Уживај
1ReTweets1Favorites·Details
#4
Вистински не ми е јасно како можи од Начо одсјајот и Жмицко блеферот нешто озбилно да очекуваш https://t.co/ZSJ6hdBpy5
0ReTweets1Favorites·Details
#5
@zanalevska Т смета
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@zanalevska Дека не бришиш т
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@Aleksandarr88 Зато што пичка гледа за обоје
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@ChokingHazard3 Ако човек нема избор.....
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@zanalevska Ок, ништо сензационално
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@Fritcz Оддалечени се. Партизанци ваму а ѕвездаши таму
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@drakulka143 Кај што сум јас, нема туркање а твое право е гласњето
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@LeCaffeine Бос ќе одам до НГ ако не е жмроња
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@ChokingHazard3 Не е исто ама
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@zanalevska Т буквата
0ReTweets1Favorites·Details
#15
Народот не е крив за пандемијата, вирусот е крив
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@imperatorka1 @dina_2801 I vulkan je bio spontan dok nije eksplodirao
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@BejbiBoy По себе судиш ?
0ReTweets1Favorites·Details
#18
Ај нека побара некој писмен https://t.co/YyMA1b2LwX
0ReTweets0Favorites·Details
#19
@darkhour_seeker Исчистија и ставаат ограда. Оди, помини ќе се чудиш
0ReTweets0Favorites·Details
#20
@drakulka143 Мора избори и .
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🎸🎸Mrs. Jones 🎸🎸🤘zanalevska4
2Вампиркаdrakulka1433
3Гуру де Коркаш™bejbiboy3
4Nautiluschokinghazard32
5FullPersonadarkhour_seeker1
6Its me Fritzfritcz1
7Бебешка Седи Домаlecaffeine1