TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Александар @trik5ter
#reach: 39093   ( 886th )
#followers: 870   ( 4315th )
#1
ако знајш шо е ова тогаш навистина знајш шо значи детска радост забава дружење магија во јадењето леб маргарин и сирење на улица.. за жал магија шо денешните деца тешко и дека ќе ја почуствуваат.. https://t.co/9FSEiVufJA
6ReTweets26Favorites·Details
#3
не дека бев малце збунет денес.. ова ме одзбуна😂🤣
динк @prilepcaneco @LaDameDuMonde @Sanja18289656 @_tejka_ https://t.co/ZQ9ST19GU1
5ReTweets10Favorites·Details
#4
како правилно се врзва појас.. не меѓу цицки ко сите шо го местите.. таму нешо друго оди..🤣😂 https://t.co/6miv2n531u
4ReTweets12Favorites·Details
#5
не озбилно бе.. јас сум единствен шо го нејќам то црно срање наречено чоколадо?.. ама ептен не го можам.. ни со сила да го јадам..
1ReTweets17Favorites·Details
#6
за мн год да е!.. https://t.co/jAGgm1biYw
2ReTweets11Favorites·Details
#7
кога се вадеа заби без анестезија..🤣😂 https://t.co/tT1hii9pOD
2ReTweets10Favorites·Details
#8
зошо бре коа одите Охрид Струга ги криете цицките бетер од тајните документи на Ватикан а коа ќе слезите Грчка оп на изволте и танга и цици и сфе..
ами пола Мк е на тие плажи ако не па.. шо мислевте таму никој не ве знај а🤣🤣
3ReTweets7Favorites·Details
#9
дали тоа прочитав Заев се жали како боки го злоупотребил?.. не сум баш сигурен дека знај шо кажа али не му се мешам во љубовта само за убо да е..:):))) https://t.co/BIy6xtCTqt
1ReTweets13Favorites·Details
#11
како беше она.. роди ме мајко со к'смет и фрлиме на буниште.. 1/2 https://t.co/GYsN1WXjF0
1ReTweets9Favorites·Details
#12
родиме мајко со к'смет и фрлиме ... ... еве овде..
шоо да не помисливте на буниште ќе пишам..😂🤣 https://t.co/MAzpkJXUTk
2ReTweets5Favorites·Details
#13
и ќе гледа во иднината.. ама не сум ви кажал јас тоа.. https://t.co/MkSJfLPssI
2ReTweets5Favorites·Details
#14
ете така нешо сме се разработиле сабајлечки.. па мош и ќе не биде шо знајш😇 https://t.co/3UCJ1Mdnjv
1ReTweets8Favorites·Details
#15
иии оОоОопеТ статив пичка му..🤣😂 https://t.co/dLCcZ1xJsb
0ReTweets11Favorites·Details
#16
и да го свршиме викендо ко шо го почнафме..
абре мамето ваше цело пол со играч плус и пак 0-0.. слепци.. https://t.co/3ILg5GS2YA
0ReTweets10Favorites·Details
#17
се разбудваш со 30% батерија.. ехх шо ти значи самсунг бе.. после саат време на полнач дур го пиеш кафето ова она и спремен за излегвање.. а нее ајфоно 24/7 на полнач а оние по упорните и повербанк и шо не изнакупија кутри души 😂🤣
0ReTweets9Favorites·Details
#18
ма ич не ме плаши тој шо се чалами глупира дери кабадајчари.. ме плаши тој шо кути шо е мирен шо неможиш да процениш дали е психопат или бубалица..
1ReTweets5Favorites·Details
#19
кај видов кај се запустив.. како ми се пријаде сеа.. и много јасно мораше да го видам ова коа не работат продавниците како и би поинаку.. сеа до утре ќе родам..:(( https://t.co/OdXFwnmrHp
0ReTweets7Favorites·Details
#20
вака така боки тредичи испадна главен мангуп у наше маало..
1ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Спејсspejs_fraerot33
2Kalimerokalimero251030
3Ацо Саатчијата ⏳acosaatcijata24
4Solivaganttheevilshort20
5Sanjasanja1828965617
6Анастејжа Биверхаузенbluebitchlady16
7A.A. Pokladsvilazakalde15
8Патлак илити пиштолposlediknapik14
9🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat12
10Бен Квикprilepcaneco12