TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Езерџијата @vasilevski24
#reach: 44085   ( 748th )
#followers: 7802   ( 273rd )
#1
R.I.P MY MAN!!! 🙏🏻🙏🏻😢 https://t.co/zUYVozUI7U
18ReTweets98Favorites·Details
#2
Абе најјаки се овие шо се кријат од жените дека се у кафана па зборат у вц. Искачај бе се измочав!
5ReTweets41Favorites·Details
#3
😢😢😢😢😢😢😢 https://t.co/TE7kcwwWml
4ReTweets28Favorites·Details
#4
Имав една посебна желба од пред 12-13 години која ја замислував секој нареден роденден. Да си го запознаам идолот. Денес знам дека нема да ми се оствари...
#MambaOut 💜💛
3ReTweets29Favorites·Details
#5
Солзи капат уште 😢 https://t.co/iy4QXocjOy
4ReTweets23Favorites·Details
#6
Ај на блок сите што јадат гомна за смрт на Коби и Тоше
1ReTweets28Favorites·Details
#7
Никогаш нема да ја заборавам 2009/10 сезона... ги разбудив сите комшии... Коби никад нема да те заборавам! 😢
2ReTweets15Favorites·Details
#8
Со здравје да си ги носам сипаниците. Поздрав. Убав ден. Фичо. Чао.
0ReTweets18Favorites·Details
#9
Као бе јадете пача бе?
2ReTweets11Favorites·Details
#10
Не само за нив двајца, за секоја смрт на некој човечки живот. Па и да ти е најголем непријател.
0ReTweets13Favorites·Details
#11
Дојдов да ви ги оставам ќебапиве на тл и си идам. https://t.co/JGU9LwNtLu
0ReTweets11Favorites·Details
#12
Па ја вчера со фрлено 3 ракии пред баскет имав 17/25. https://t.co/F7KSgvONSp
1ReTweets7Favorites·Details
#14
Please God nooooo let it be fake news
0ReTweets9Favorites·Details
#15
Ја земав со 19к пред година и 4 месеци. Многу возам јеби га. https://t.co/vLW2ceUpOq
0ReTweets9Favorites·Details
#16
Мислам дека ја имам моќта да ги смирам најтешките луѓе за соработка у еден бизнис.
Somebody needs to give me an order of appreciation!
1ReTweets6Favorites·Details
#17
Фрли две ракии и иди на баскет.
0ReTweets7Favorites·Details
#18
#19
Се ми е темно сеа https://t.co/JstXRUWLNl
0ReTweets7Favorites·Details
#20
Утре у црно ќе идам на работа...
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Алегоријаalegorija18
2Брадаlegovski3
3Sasho Andonovdr_koljo3
4[не]јаснаklarascholz3
5Јане Стефановstefanovjane3
6Baze Lazevskibazelazevski2
7Кејн.horatiocaine012
8Г-ѓа Старкmarincepink2
9Бат Митеmitkopo2
10チェイスbiggieinjapan2