TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

VecitaaOpozicija @vecitaao
#reach: 5798   ( 1668th )
#followers: 321   ( 11875th )
Ми се лоши од ставовите на дегенчето Павле
Зашто го викаат по телевизии?
Толку ли се дно тие телевизии?
тешки прашања
5ReTweets38Favorites·Details
има се може се, гладни ем жедни https://t.co/qH3rOYMrXo
0ReTweets1Favorites·Details
@Vale04187484 србин?
0ReTweets1Favorites·Details
@boxfromoutside си се навикна народов 😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
@Pedjijatar неки су жути неки плави шта је разлика?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1лост ин спејс 🇷🇺🇺🇦boxfromoutside4
2Irina Toshevaitosheva1
3Град Скопјеcityofskopje1