TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 144   ( 2782nd )
#followers: 144   ( 20267th )
@Ubava_i_milna Foodgazmic 🤤🤤🤤🤤
0ReTweets1Favorites·Details
@RumShtangla Welcome to the club 😎
0ReTweets1Favorites·Details
Колку пари дадов за уредување на кафезот на папагалот, ми иди јас да си легнам во него 🙄
0ReTweets0Favorites·Details
Оти твитот на Кунгуловски е избришан... 🙄 Плодна почва за дискусија ќе имаше 😬
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Sunshineubava_i_milna1
2Ангелаrumshtangla1