TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Трета смена @viksaeu
#reach: 288   ( 2526th )
#followers: 288   ( 13086th )
Мераклика бе оваа https://t.co/q6WCeEUBy7
0ReTweets3Favorites·Details
Дали и ние граѓаните треба да превземеме мерки против приватните превозници и Град Скопје поради изживувањето на наш грб?
Убаво срочено 👇 https://t.co/dr0LnqWCT2
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии