TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vasil Karev @vkarev
#reach: 7032   ( 893rd )
#followers: 260   ( 14156th )
Сол и бибер https://t.co/s6XtH6yzln
0ReTweets10Favorites·Details
Не наоѓаш време и трпение да ислушаш информативен, инспиративен подкаст од 3 саати со врвен интелектуалец или домеин експерт aма можеш да читаш банални конверзации или да правиш дум скролинг цел ден.🤨
0ReTweets7Favorites·Details
“There are decades where nothing happens, and weeks where decades happen”
0ReTweets7Favorites·Details
Пронајди го мачето на сликата, како лови мириси во Сидро 😋 https://t.co/08s7Czx62i
0ReTweets3Favorites·Details
@Marija17953774 не е гилтување, повеќе friendly reminder за сите нас 😎
0ReTweets1Favorites·Details
@Marija17953774 Ајде ти тоа, да го балансираме товарот 🙂
0ReTweets1Favorites·Details
@Beelyana "Najnormalniji čovek na svetu" - Ivan Tokin.
0ReTweets1Favorites·Details
@Beelyana Мене ми се допадна, можам да ти ја позајмам па пробај ја 🙂
0ReTweets1Favorites·Details
@Beelyana Би ти ја подарил, ама и мене ми е подарена, така да останува понуда за позајмување ако се решиш 🙂
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1BBbeelyana4
2Ана Каренинаmarija179537742