TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Влад Мармалад @vlad_marmalad
#reach: 57718   ( 489th )
#followers: 3567   ( 952nd )
#2
Јас украдов 350к евра, а сега дозволете ми да ви кажам како и зошто вие сте криви дека не ни чини државата и да го споделам моето експертско знаење за како да ја поправиме државата.
5ReTweets32Favorites·Details
#3
Site zhenski proizvodi da se napravat besplatni i trosocite za istite da se taksiraat vrz mashki proizvodi #oppressedwoman https://t.co/7QmGJsdwCe
8ReTweets19Favorites·Details
#4
Господине знам дека вложивте милиони за да го отворите погонов за влошки ама за жал мораме да ве известиме дека ќе морате за бесплатни да ги дадете бидејќи феминистките така сакаат, а како ќе ја вратите вашата инвестиција апсолутно не е наш проблем.
7ReTweets17Favorites·Details
#5
Умирам од смеење дечки, начисто умирааааам 😂😂😂💀💀💀 https://t.co/xPqDbtxV38
4ReTweets26Favorites·Details
#6
Очигледно се слуша кај му го мава страничниот ретровизор уште во прва секунда од клипот, па потоа најверојатно тргна брисачите да му ги корне. Секоја акција си има реакција. https://t.co/r5dfGNUI9R
4ReTweets23Favorites·Details
#7
Што му е пасија? Да работи во перална за коли ли!? 😂😂😂 https://t.co/lKqdSKdBWh
4ReTweets22Favorites·Details
#8
Лебедите не летаат ама ти си знаеш https://t.co/niUrnq4Uoq
3ReTweets24Favorites·Details
#9
Не мора да ми се заблагодарувате, во ред е. https://t.co/LUcxzupuiC
6ReTweets15Favorites·Details
#11
Цел #ТвитерБаскет вода да ни носи 😛 @avinger17 https://t.co/p02x5pktN6
5ReTweets15Favorites·Details
#12
Ти си мислиш стар стекнал искуство, он во 4та декада од живот ти глуми white knight за цицки. Просто без зборови човек да остане што се има на мрежава...
4ReTweets17Favorites·Details
#13
Her boobies HathAWay with my heart https://t.co/eBllyP6Avs
4ReTweets17Favorites·Details
#14
Za koja varijanta ste najmili? https://t.co/XKr4EHTECn
3ReTweets20Favorites·Details
#15
Девојки и жени кои живеат во розево меурче како примарен предизвикувач на еректилна дисфункција кај мажи.
6ReTweets11Favorites·Details
#16
Дефиниција на мозочниот процес зад модерни феминистки:
Факти=Емоции
Лаги=Емоции=Факти
Се=Емоции
Ако факт предизвикува емоција која не ти се допаѓа, тој факт е лажен
Ако лага предизвикува убава емоција, тоа е вистинит факт
Кој разбра разбра
3ReTweets18Favorites·Details
#17
Не е трета смена, ама THE A S S 😩😍😋 https://t.co/uZlS9jW4jg
2ReTweets20Favorites·Details
#18
Ние не ја започнуваме твитер кариерата, ама не се жалиме ако добиеме едно 400 нови следачи хехе 😜 со @japonecot https://t.co/vsYSl3TVgc
3ReTweets16Favorites·Details
#19
Фала богу има и на инстаграм мјут инаку кој ќе скрола 50 од твоите ебени сториња секогаш кога ќе влезеш во Швајцарија. Па ај снимај како мочаш у веце уште тоа немаш ставено на стори...
4ReTweets13Favorites·Details
#20
Многу гомна јадење како за некоја која е сама на 40 години со разводи зад неа. Да се запрашаш што проблем/и би можела да има...
4ReTweets12Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Sweet but crazy cat ladynevroticna68
2Sadako Yamamuradoralacrimosa31
3Африм El Chekaavinger1719
4Мрчаторstrshlen14
5Север Фиро//////mindinmotionmkd14
6Zarko Ristovskidecimalfawn421014
7Дечкото со 100јадинецотyugoe1skala10113
8AppleOfDiscordappieofdiscord12
9Ранкоsrbak12
10BubbleGumkazi_ultimatum11