TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vladimir Stefanov @vladoboss
#reach: 0   ( 2163rd )
#followers: 249   ( 13752nd )
@SendvicSoVegeta Па што не ја срамнил до сега? Имаше прилика/изговор за време на Студената војна, Грузија, Украина, Сирија...
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Astérixsendvicsovegeta1