TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

stankovic @vlatko1978
#reach: 8380   ( 2419th )
#followers: 214   ( 13539th )
#1
јас морам сам да одам по своите немири,ми беше добра мила таква и остани ...
2ReTweets3Favorites·Details
#2
Ми фалиш у пичку ....
1ReTweets6Favorites·Details
#3
не е за кој е напишан твитот,туку кој како ќе се пронајде во истиот !!!
1ReTweets5Favorites·Details
#4
Секогаш биди присутен само таму кај шо им фали твојата намонтирана насмевка на лицето и им фали среќата и радоста и љубовта што за нив ја носиш !!! На останатите места ни случајно не се појавувај !!!!!!
1ReTweets3Favorites·Details
#5
Sex with your ex ...
1ReTweets3Favorites·Details
#6
@sugaryouknowme @tome_corner Чаршија гарант
0ReTweets5Favorites·Details
#7
Ај кажи каиш?
Каиш.
Да ми го стаиш !!! https://t.co/XOV0pBemvE
1ReTweets2Favorites·Details
#8
please give me one more night with you
1ReTweets2Favorites·Details
#9
you'll never know if you never try
to forgive your past and simply be mine
I dare you to let me be your one and only
1ReTweets1Favorites·Details
#11
Посветен твит ♥️ https://t.co/5hwKXwij1X
1ReTweets1Favorites·Details
#12
The most beautiful girl in the world 😍https://t.co/cxUFEISISQ
1ReTweets1Favorites·Details
#13
Лошо е да се заебаваш со Драчевчанка ќе фати три автобуси и ќе ти ја пукне фацата.
0ReTweets3Favorites·Details
#14
@sugaryouknowme @tome_corner Па дај бе да идеме да глеаме ако не,нема да ни се слоши 😁
0ReTweets2Favorites·Details
#15
Каква возбуда и какво разочарување во истиот миг од една порака шо потајно ја чекаш и никогаш не ја добиваш !!!
0ReTweets2Favorites·Details
#17
Хтео бих негде да те видим,као Случајно !!!
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@BlueBitchLady Дали е матер или фатер шо е битно коа некој ти фали ??!!
0ReTweets2Favorites·Details
#19
Зимскиот одмор може да почне мада од ниедна страна не личи дека е зимски .
0ReTweets2Favorites·Details
#20
-Имаш бело ? -?? Белоо,иам !! -дај донеси да пуштам машина. -Мамо бе ме извади од памет !!!
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Царевата Ќеркаcarevata_kerka10
2Анастејжа Биверхаузенbluebitchlady3
3K a s l e r IIindijamen12
4Германка™🇩🇪sugaryouknowme2
5Г-ѓа Старкmarincepink2
6Професор Цветковиќtome_corner2
7Јасминаpozitivanadenot1
8Водоотпорна водаgeosinklinalno1
9🍩Крофниче🍩krofni4e1
10На Дедо Најпаметниотi_najubaviot_1