TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 83843   ( 41st )
#followers: 2372   ( 1846th )
Скоро цела година џабе фрлам пари за депилација кога никој не ме видел гола, освен козметичарката 🥲
23ReTweets392Favorites·Details
Интернет на бумери со закон треба да им се забрани! https://t.co/WbrWnpe8p1
27ReTweets159Favorites·Details
Викате булинг со булинг се решава, а наставник да земе да го измлати булерот (како што беше случај во минатото), одма сите ќе бидете згрозени, ќе барате најстроги санкции за наставникот а булерот ќе е жртвата.
Ех контрадикторни мои низаедни.
15ReTweets155Favorites·Details
И ова копиле го сметате за новинар?
Еден квоут беше доволен за нацошот да го пецнам в живец. https://t.co/L99Xb6sYkx
9ReTweets150Favorites·Details
Ајдееееееее https://t.co/zKzZ3dmKOj
16ReTweets91Favorites·Details
Глава сечам дека си ги разменуваат во ДМ како сликички Панини! https://t.co/aDInXeN8QB
16ReTweets73Favorites·Details
Немаш лајкови - бришеш статус
Немаш фејвови - бришеш твит
Немаш жена - бришеш прашина
Немаш љубов - бришеш солзи
Немаш секс - бришеш history
12ReTweets92Favorites·Details
14ReTweets84Favorites·Details
Dali ja prepoznavate ovaa buckasta lepotica?? 🥰 https://t.co/mevIrNBHfq
10ReTweets73Favorites·Details
8ReTweets73Favorites·Details
Можете да го заведете мажот кој има жена.
Можете да го заведете мажот кој има љубовница.
Но не може да го заведете мажот кој има љубена!
6ReTweets78Favorites·Details
11ReTweets55Favorites·Details
Нема пострашно од љубов која ќе умре. Тогаш престануваат кавгите, замолкнува секој во својот ќош, нема чувства, настапува ледена тишина и привид на човечко однесување, мимикрија на постоење и талкање по мракот кон било каков излез.
6ReTweets70Favorites·Details
Ок. Ветувам дека е последно :))) https://t.co/FcY6L90jG6
8ReTweets63Favorites·Details
Држава со ваква младина, не треба да се грижи за својата иднина! https://t.co/UV1dtdeWoF
5ReTweets65Favorites·Details
Ај нека го скроти некој збеснатиов бумер! https://t.co/6GBCWIUUhn
11ReTweets44Favorites·Details
Единствено полошо од жена која што не знае што сака, е маж кој не знае добро да ја изебе!
#ТретаСмена
6ReTweets51Favorites·Details
6ReTweets28Favorites·Details
ne be.. ova sve e zaminato.. https://t.co/QObpoQUNxD
5ReTweets29Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1The Templarandon_usa37
2Арогантен666666charming66625
3Edmond Dantesedmondd7178012123
4Бејкерfallushype22
5Kibble Dkibbled918
6Sir Olivertnt_oliver13
7Names Are for Losersschiffer_pg1412
8Andromacheindig05alpha9
9Карпаkarpa_19048
10окејotsutna8