TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Зајдена @zajdena
#reach: 729   ( 1855th )
#followers: 504   ( 8702nd )
Матични гинеколози што наплаќаат за преглед да одјебат.
Доктори што оставаат жени без матки да одјебат.
Газди што даваат откази на трудници да одјебат...итн.
Ама не, за црквата сте запнале.
5ReTweets19Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии