TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Интуиција @zamizi_ete_sum
#reach: 33319   ( 938th )
#followers: 868   ( 5051st )
Трае тоа што ја допрело душата. Точка.
25ReTweets67Favorites·Details
Мојата среќна коцка 😊 https://t.co/Slcq7Sajk7
5ReTweets104Favorites·Details
Која изрека Ви е највлијателна?
9ReTweets44Favorites·Details
Барам луѓе за на неопределено време, за цел живот. 😊
5ReTweets29Favorites·Details
You can listen to your mind, bat you have to follow your heart.
5ReTweets25Favorites·Details
Уште ова, добри и лоши луѓе има, безгрешни нема. Затоа, не си грешете сами на себе за сите останати веќе сте грешни.🥂
6ReTweets20Favorites·Details
Кафе-торта за крај на месецот 🥰 https://t.co/Q2BdlNNfbI
0ReTweets36Favorites·Details
Мир со себе-мир со другите.
Обратно не бива.🙂
5ReTweets19Favorites·Details
Мене не ми е тешко да верувам во тебе туку да направам да веруваш сам во себе.
Тоа мора секој сам.😊
1ReTweets18Favorites·Details
Имаш семејство и сакаш да го направиш светот поубаво место за живеење?
Од дома почни и не престанувај да разубавуваш.💞
3ReTweets11Favorites·Details
Мило ми е што не оставам да растат горчини во мене.
Ги победувам со безгранични мали убавинки.😊
2ReTweets8Favorites·Details
Едно останува за сите исто, тоа што не можеме да го совладаме-тоа нè контролора.
За чувствата зборувам (по нив следат мислите и делата).🙂
1ReTweets9Favorites·Details
Премногу зборови, премалку дела.
1ReTweets7Favorites·Details
@mkd1212 Денес. Сега.
Утре не постои.💥
1ReTweets1Favorites·Details
Мојот баланс.💫 https://t.co/cPyxsv5Lll
0ReTweets8Favorites·Details
Добро утро-добар ден "минусни" луѓе.🥶
Добредојде декември-не ги остри "забите" со нас.🤗
0ReTweets10Favorites·Details
Знам дека не сакаш да си мал.
Не знам што правиш за да го измениш тоа.
п.с.Нечесни игри стоп.
0ReTweets3Favorites·Details
Со што се истакнуваш ти?
0ReTweets6Favorites·Details
@pandazija @alecmarche Запечатено е сега.
Го сакаме Марко.🤗🤗🤗
0ReTweets3Favorites·Details
Жал ми е дека ми е жал за сите а не само за некои луѓе.
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1енигма🔸pandazija13
2Емотивнатаl2dy_1n_r3d5
3каделаmkd12125
4Marcoalecmarche4
5Тино 🏁tinodtinkki3
6Лудо Чудоpluviofil6663
7andon.ru🔱🔱🔱andon_ru3
8🎸🎸Mrs. Jones 🎸🎸🤘zanalevska2
9Бinaprocrastinatphd2
10Smelly Catnosoytumadree2