TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ZarkoK @zarkoka
#reach: 59167   ( 714th )
#followers: 1693   ( 2273rd )
#1
Во ова вонредно време ми се роди извонреден син! Со патување низ пола држава сред полициски час, со ротациони светла и потери, со сите салтанати :)
62ReTweets1073Favorites·Details
#2
Возење на сред полициски час, бркан од полиција со ротациони светла, роден во полициски час на сред пандемија... Па пола од to dio list before die малиов ја исполни уште пред да се роди и на само раѓање :)
1ReTweets53Favorites·Details
#4
Добредојде Пролет https://t.co/v2BYH12msc
3ReTweets10Favorites·Details
#5
Животот е тркало https://t.co/yhPqiK93Os
1ReTweets7Favorites·Details
#6
@Petrusevski13 @Gisho7 @FilippoMkd @JakovFendu @fraerot @RobertLazarov4 @SendvicSoVegeta @VoinStef @zkacarski Газидис
Ралф
@VoinStef
Економот што крадеше дресови во Миланело
2ReTweets3Favorites·Details
#7
Животот е тркало vol 2 https://t.co/ZFgHYK9V0T
1ReTweets5Favorites·Details
#8
Веројатно теглата се исклучиво за лут ајвар https://t.co/ZX7sAKFNeE
1ReTweets4Favorites·Details
#9
Првата вечер од полициски час можете да ја прославите со The Purge.

Бонус: Во филмот кој е сниман во 2013 како датум кога почнува се е наведен 21.03.2020 (вчерашниот датум кога се донесе одлуката за полициски час). How convinient... https://t.co/6mzPHCI247
1ReTweets3Favorites·Details
#10
@MsStorytElla На меч од 1/2 од ЛШ 😍
0ReTweets5Favorites·Details
#11
1ReTweets2Favorites·Details
#12
Аман не треба гратис интернет, вратете како што беше https://t.co/yfcLawqmmW
1ReTweets1Favorites·Details
#13
@msoldieroflove Веројатно, сабајле Газета напиша дека пребродиле https://t.co/ZF32RyObuZ
1ReTweets1Favorites·Details
#14
Заљубен сум во гласот на Слаѓана Вујошевиќ (Биби). Каква боја на глас, дикција, позитивност, модификација на гласот, пеење, почитување на некои ситници како акцентска целост кои прават комплетен впечаток...
Страшен талент! Браво девојко!
0ReTweets4Favorites·Details
#15
How convinient... https://t.co/Dmq7UjFEj0
0ReTweets3Favorites·Details
#16
@johnqqqqqqq @msoldieroflove Картичките се активни до крајот на месецот кој е наведен на картичката. Значи ако е до 03/20, важи и цел 03 месец. Ти во меѓувреме одиш да ја смениш, ти ја деактивират старата и ти ја активираат новата.
0ReTweets3Favorites·Details
#17
#18
NBA се откажува заради тоа што Руди Гобер е позитивен на Корона. И типот го прави ова после интервјуто #ИдиотНаДенот #maknba https://t.co/BPgKSySYbz
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@taskovskig И јас работам "од дома". И секогаш би ги избрал сите. Agree to disagree.
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1DownloadThisVideo🤖this_vid12
2Македонско девојче - Quarantine Queen ✨msoldieroflove9
3Скрачиskraci3
4Самосвесен ☕ragingdemon13
5Astérixsendvicsovegeta3
6Lawnchairlawnchairapp2
7#BabaMiRadababamirada2
8Евианdotblackend2
9Кланот ‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_2
10Жика (76,25 од 93)zikapivo2