TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🎸🎸Рокенрол Фирер 🎸 🎸 🤘 @zaumna_sila1
#reach: 79703   ( 323rd )
#followers: 2887   ( 1309th )
#1
Денес последна рата од кредитот, кој сака нека честита 🎉🎉🎉
7ReTweets310Favorites·Details
#2
Ако може некој да и каже кај е forward??? :)) https://t.co/GOI1RMxc1U
12ReTweets107Favorites·Details
#4
Мачорко си уживка, го заболе стапот дел е карантин 😂 😂 😂 https://t.co/NKYNwpallN
10ReTweets94Favorites·Details
#5
Абе како е машки род од Верверичка??? :)
11ReTweets90Favorites·Details
#6
Еден другар ми вика брат ќе отворам твитер, од таму највеќе можеш да ебеш мужени жени!
Незнам како да му кажам, а да не го разочарам, дека твитерџии не ебат!!! 😂😂😂
9ReTweets86Favorites·Details
#7
За Чаирчани да седат дома, треба зомби апоклипс да се деси 😏 https://t.co/3r9FLodcaK
13ReTweets61Favorites·Details
#8
Не мора честитки, доволно е по некој фејв 😁😁😂 https://t.co/MpiO28sjv5
4ReTweets85Favorites·Details
#9
Кјутнес левел 9000 😍 https://t.co/vrxp2jR9q2
10ReTweets66Favorites·Details
#10
И јас малку во планина бев 😁 https://t.co/YG78WsTbML
5ReTweets78Favorites·Details
#11
Денов убав, моите нови петуниии уште поубави 😁😊😋 https://t.co/CnILD8NaRq
12ReTweets52Favorites·Details
#12
Тука сум за да ви го разубавам тл 😁😊😊 https://t.co/9y5Bb5YGdu
9ReTweets60Favorites·Details
#13
Ѕвездена паршина 😁😍😍😍 https://t.co/XSXkinNOVu
9ReTweets57Favorites·Details
#14
Утепа ли се бато? 😂 😂 😂 https://t.co/SlHOQouD6a
6ReTweets64Favorites·Details
#15
На работа имам принова 😁😍 https://t.co/9rqkkBsE8b
5ReTweets67Favorites·Details
#16
На тој што го измислил тостерот, господ здравје да му даде 🎉🎉🎉
6ReTweets61Favorites·Details
#17
Скопје Север, дома си е дома!!! https://t.co/giNR6QK1Px
8ReTweets46Favorites·Details
#18
Да ви ја претставам величествената Бегониа Илјада и Еден Цвет! (бар така ја викаше чичето на пазарче) 😍😍😍 https://t.co/iEjePAy72m
7ReTweets49Favorites·Details
#19
Од денеска сите твитерџии, а богами и твитерџики, ве прогласувам за излечени :))
5ReTweets54Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Scarlett O'Harascarlett_o_5164
2Унаuna_superstar163
3Саретоmrcatorka48
4marmarmd_marmar41
5Митохондријаmitkohondrija41
6@crnamaca2crnamaca239
7Ацо Саатчијата ⏳acosaatcijata29
8Даниелаingeingedani28
9⚡zoranveli⚡🤘zoranveli26
10Anchipassion_anchi25