TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Жива Вода @zivavoda1
#reach: 33686   ( 626th )
#followers: 452   ( 9379th )
Честитки на новиот белгискиот принц.
Исто честитки и за Модриќ кој е во традиционалната бела боја.
🙂 https://t.co/Gv00Qp41bE
13ReTweets140Favorites·Details
Сателитски приказ на активноста на Везув.
Земјата стои,не се врти.
Облаците стојат.
Сателитот стои.
Само чадот од вулканот не стои.
НАСА брат, дај не не дупи више со овие снимки.
Сателитски.
🤡 https://t.co/Spl6KHrku4
17ReTweets45Favorites·Details
Не ми е јасно обвинувањево.
И јас би го прикажал исто ваков.
Трајно неспособен.
👍 https://t.co/morcBhiPw1
6ReTweets23Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии