TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фи'рета @zlatnazlata
#reach: 21364   ( 1110rd )
#followers: 3760   ( 982nd )
Во 2005 бев првпат на концерт од Балашевиќ, сама скроз.
Некој би рекол самостојна млада дама, некој би рекол пусто гојдо
7ReTweets91Favorites·Details
косава ми мирисат на плажа
0ReTweets8Favorites·Details
Последниве 6 месеци сум редовен гледач на Брак на невиџено како дел од фамилијарни обврски.
0ReTweets3Favorites·Details
Најгорда на себе сум шо сум способна ко ќе не разбирам нешто да речам: НЕ ГО РАЗБИРАМ ОВА.
0ReTweets6Favorites·Details
на Мерак меана, таму негде позади скриено, вртат орце, демек "не можевме да додржиме, моравме да го свртиме!"
0ReTweets1Favorites·Details
Не да глумам разбрано, а у ствари неразбрано.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии