TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 10712   ( 705th )
#followers: 1110   ( 4178th )
Браво за целиот тим!!!

https://t.co/xv54A4jEwM
18ReTweets135Favorites·Details
@profesorkata68 @2eyeshadow @bejbiboy2 Материјали: Матекс ГТЦ, дуќани Калина (имаат све) и Анер во чаршија (има ексклузивни материјали), во подрумот во Буњаковец (скапџика е таа), женски пазар. Штип: по магацините за материјали.
Не паметам кога сум купила од продавница партал.
1ReTweets2Favorites·Details
@Emmyllija @eftelijanamajka Во "не се замарам" и "за тие пари толку" нација.
0ReTweets5Favorites·Details
Одличен маркетинг https://t.co/e1YpAsKc3x
1ReTweets1Favorites·Details
@Lady_VBug @ednazelba Со меко Л (баба ми го употребуваше овој збор кога не сакаше на некого името да му го спомене)
0ReTweets3Favorites·Details
@profesorkata68 @jassumpcelarot Битно завршиле работа, хахахаха https://t.co/h2TvP32esL
0ReTweets2Favorites·Details
@nesosk @2eyeshadow @eftelijanamajka Забрането е да прашуваш!
0ReTweets2Favorites·Details
@Marija206323 Поминав низ таа фаза.
0ReTweets1Favorites·Details
@Marija206323 Ја тоа го имав пута два. Моето време беше во 5 саат сабајле.
0ReTweets1Favorites·Details
@Marija206323 Затоа што така сакам(е)

Нека се живи и здрави децата, ние ќе преживееме ❤️
0ReTweets1Favorites·Details
@Marija206323 Не си сама (по 700 км месечно правев од тоа разнесување)
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@asimilacija Неколку пати прочитав за да сфатам што сакал да каже. https://t.co/EgWsZWd6B3
0ReTweets1Favorites·Details
@Marija206323 А чај?
0ReTweets1Favorites·Details
@profesorkata68 @2eyeshadow @bejbiboy2 ❤️ за "девојче"
0ReTweets1Favorites·Details
@tea_cup_it Веднаш бело вино се истура.
За после:
Сода бикарбона со хидроген 3%, се прави паста и се мачка од спротивната страна на дамката. Се повторува сѐ додека не се извади дамката.

Среќна слава!
0ReTweets2Favorites·Details
@nesosk @Gogiche Они ќе си ги поделат.
0ReTweets0Favorites·Details
#FF 🔙 за @i999y #FF 🔙 за сите

Имајте убав викенд! https://t.co/EayveDBAvo
0ReTweets0Favorites·Details
@tiktaknaradio Прелепотица моја ❤️
0ReTweets0Favorites·Details
@Marija206323 Црн чај е исто јак како кафето.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Marijamarija2063236
2Читателкатаprofesorkata683
3💉crvenokosata 💉2eyeshadow3
4Нешоnesosk2
5Εφτελιαeftelijanamajka2
6Гуру де Коркаш™bejbiboy22
7Пчеларотjassumpcelarot1
8LadyVBuglady_vbug1
9АлишаАлмаз 💎ednazelba1
10Еј Бреј!gogiche1