TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ThePerfectMind @zocis
#reach: 142   ( 2734th )
#followers: 142   ( 20461st )
@__lence__ Пред тоа би требало да се "судриме" со Андромеда. 🍿
0ReTweets1Favorites·Details
@kezhmanprvi И ДДВ-то за ел. енергија на 18% се враќа, ама никој не го спомнува тоа.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1L__lence__1
2Darko Kezhmankezhmanprvi1