TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

zocky @zockys
#reach: 37852   ( 837th )
#followers: 1306   ( 3273rd )
Си добив ново креветче, многу си го сакам и ветив дека ова нема да го изедам🐶❤️ https://t.co/5EO7GWVC7G
8ReTweets134Favorites·Details
Мade in Macedonia пристигнаа... што викенд ќе биде ова...😁😎😇 https://t.co/NlIL7TXU8Y
6ReTweets121Favorites·Details
Е ова е одличен совет...👏 https://t.co/ChftWdOG61
11ReTweets53Favorites·Details
Браво Македонија, браво Пандев https://t.co/ALgPtTj9bV
9ReTweets47Favorites·Details
#ДоброУтро од Даун Андер❤️ https://t.co/VYLanj0N8P
6ReTweets48Favorites·Details
5ReTweets48Favorites·Details
Да се потсетиме... https://t.co/SHwSXNUZet
7ReTweets27Favorites·Details
И тоа како... 😯 https://t.co/RVLOYemFAt
6ReTweets27Favorites·Details
Дали може да им се помогне на луѓето во овие тешки мигови... https://t.co/9sQ699Nyrw
6ReTweets10Favorites·Details
Дали сеуште сакате самоуправувачки автомобил?!🤔 https://t.co/I8RY2ijHtE
5ReTweets14Favorites·Details
The illegal interview questions employers can’t ask:
-Are you in a same-sex relationship?
-How old are you?
-What’s your ethnic background?
-What religion are you?
-Are you pregnant or planning to start a family?
-Who do you vote for?
-Do you have a physical or mental disability?
5ReTweets14Favorites·Details
Едно кафенце од сабајле па да продолжам со работа☕️ https://t.co/ZnFkOkpawd
0ReTweets14Favorites·Details
@astrogrev Ќе ти помине, не мисли на нив.
7969 дена како не сум запалил цигара...
1ReTweets2Favorites·Details
@losotomace Многу е убава, ама нашата со најбелиот песок у свет е поубава... поготово што не може да шетаме сега😯 https://t.co/QrBBXQtf6U
1ReTweets5Favorites·Details
@schlierenzauero Сигурен си дека е Австрија?🤷‍♂️😳
0ReTweets4Favorites·Details
@senadaruc И кај нас, кој се нашол тука во време на пандемијава, не плаќа за тестирањата и ќе се вакцинира без да плаќа ...
1ReTweets1Favorites·Details
Го прогласувам Супер Лигата и формално за завршено, ПЛ клубовите се произнеле дека направиле грешка и нема да пристапат на новата лига...
0ReTweets4Favorites·Details
Очигледно, лудак до лудак... https://t.co/FzrMnq81un
0ReTweets6Favorites·Details
Ова е за најидиотско однесување на членови на парламент... барем за сега зошто Македонија и се е можно🤦‍♂️😳 https://t.co/GOGdoJcoCv
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Патлак илити пиштолposlediknapik5
2Џедај до гроп од ex ФИРОМkjosmofon4
3Phryne from Sydneyfranniefrom4
4Теткина 🇲🇰lemonada_frozen4
5Сафраmetokara094
6Brajan Fichschlierenzauero3
7RASPUSTENICAraspustenica1973
8Грeвastrogrev3
9Kalin Babuskukalinbabusku3
10Gjuroprgaviot2