TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🎸🎸zoranveli🎸🎸🤘 @zoranveli
#reach: 54367   ( 545th )
#followers: 714   ( 5146th )
#1
Кафе и Макс... https://t.co/4uHgW43bLs
3ReTweets69Favorites·Details
#2
К'д си анониман на Твитер, имаш шансу да си гу отвориш душу, да се ослободиш и да си ги артикулираш сви нијансе на твој карактер...
Додуше, тој исто можеш да га направиш и без анонимност, само треба да начукаш едно 50 године, к'д више те боли Паја Патак за све...
7ReTweets29Favorites·Details
#3
Која е сврха на живот, ако не га ставиш телефон да се пуни преко ноќ...
6ReTweets26Favorites·Details
#4
Пријатна вечера само на припадници на наш клан... https://t.co/ygq4cjViSY
3ReTweets31Favorites·Details
#5
По совет од @Furious_WTF и @oltovski ја ошишав лавандата, и сега се мислам дали да ја пакувам во кесички и да ви ја продавам.
Инаку, не можам да ви опишам за интензитетот на миризбата... https://t.co/p9AUpHXlfp
2ReTweets31Favorites·Details
#6
Петал - затој станују рано... https://t.co/EjuZdZaRNn
2ReTweets25Favorites·Details
#7
Значи имам талент три пати да свртам околу куќата и да не ја видам скалата од 3 метра која стоеше потпрена до мене.
Е кога се возиме по град, и у најголемата гужва, одма забележувам добри нозе...
*исто и жена ми некако забележува дека јас забележувам...
1ReTweets27Favorites·Details
#8
Платаааааааааааааааа! https://t.co/e7oZjiu4YP
1ReTweets24Favorites·Details
#10
Пријатан лет... https://t.co/dsOmz8PBdq
4ReTweets13Favorites·Details
#11
Нормално дека ке заврне к'д ја перу теписи...
2ReTweets18Favorites·Details
#12
Одличан ученик пишуе домашно још у петак...
1ReTweets20Favorites·Details
#13
@SestraTi Напиши на (помал нормално) лист: "Стани", и залепи го до кревет...
0ReTweets23Favorites·Details
#14
Знаете ли га типа? https://t.co/qjlwyWkfhV
1ReTweets19Favorites·Details
#15
И после 20+ години заедно, жената мораш да си ја освојуваш секојпат, најчесто со гестови и однесување во тек на денот кои не мораат да имаат сексуални конотации. Без таа игра, а имало и такви случаи, го нема чувството на завршена приказна, како книга со скината последна страница.
0ReTweets21Favorites·Details
#16
Што можу да очекују за ручак од љуту жену...?
3ReTweets12Favorites·Details
#17
Е пошто е недела, денес ќе си се почастам со бело...
*ќе кречи...
#доброутро
0ReTweets20Favorites·Details
#18
Пошто никој не сакаше лубеница, (а убаво прашав), ја дадов на една девојка, што сака нека и прави...
#третасмена https://t.co/bZMgBS7ZzF
2ReTweets14Favorites·Details
#19
Teqila Flavoured Beer драги мои пријатели ви е исто како Woman Flavoured Hand... https://t.co/jb3MRi8YKq
1ReTweets15Favorites·Details
#20
Колку повеќе си на Твитер, толку помалку си во живот... Колку помалку си во живот, уште помалку имаш за што да твиташ...
1ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1crvenokosata2eyeshadow51
2Близнакbliznaci12340
3Василица Прекраснаmiamiusa939
4Кукуњавскаemmyllija35
5Chlamydiaschiffer_pg1429
6Гуру де Коркаш™bejbiboy28
7Мацкоfebruar196725
8Dankaagnusdei0822
9МилаШилаmilashila922
10🎸🎸Рокенрол Фирер 🎸🎸🤘zaumna_sila121