TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2010-02-22 - 2010-02-28

Се санира патот Ресен - Битола

Утрински - 27.02.2010

Патот Струга – Дебар кај месноста Луково од вчера е прооден, а сообраќајот се одвива по две коловозни ленти, информираше вчера на прес-конференција портпаролот ...

Се испушта максималното дозволено количество вода од езерото

Inpress

Охридско расте и без врнежи

Канал5

Запрено прелевањето на Црн Дрим

Вест

Црн Дрим се заканува со нови излевања

Утрински

Канал5 Шпиц Кирилица Inpress МРТ Inpress Inpress Нетпрес

44 поврзани вести »