TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-09-26 - 2011-10-02

Не пиеме нафта

Утрински - 28.09.2011

Соња Маџовска Дали само на нашата „берза“ на нафта се зголемува нејзината цена? Ова прашање си го поставуваат македонските граѓани кои на секои две недели добиваат повисоки цени на горивата, и тоа во ...

Курсот на доларот го поскапи дизелот

Утрински

Дизелот поскап за два денара

Н.Македонија

Од утре дизелот поскап, бензините со иста цена

Дневник

Дизелот поскапува за два денари, бензините немаат нова цена

Канал5

Телма Утрински Вест Кирилица +инфо Сител Курир Кајгана

21 поврзани вести »

Фестивал на занаетчиите во Старата скопска чаршија

Утрински - 30.09.2011

Со отворање на Фестивалот на занаетчиите во Старата скопска чаршија денеска и официјално почна манифестацијата „Денови на занаетчиството во Македонија 2011“ што годинава се одржува под мотото „Биди ...

Денови на занаетчиството во Република Македонија

Inpress

Денови на занаетчиството во Република Македонија

МРТ

Биди занаетчија, биди перспективен

Курир

Започнаа Деновите на занаетчиство во Македонија

Курир

Капитал Курир Нетпрес +инфо Сител Нетпрес МРТ Алфа

21 поврзани вести »

Фејсбук ве следи и кога сте одлогирани

Вечер Прес - 30.09.2011

Никола Чубриловиќ, хакер од Австралија со српско потекло, открил дека вашиот компјутер праќа доверливи информации во централата на Фејсбук со секое отворање на интернет-страница која ја има ...

Facebook си ја призна и поправи грешката!

Попара

“Фејсбук“ призна: Ве следиме и кога ќе се одлогирате

Нетпрес

“Фејсбук“ призна: Ве следиме и кога ќе се одлогирате

Точка

Призна facebook дека следел

Канал 77

IT.mk Кајгана Inpress Курир Канал 77 Попара Идивиди IT.mk

21 поврзани вести »