TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2012-09-10 до 2012-09-16

А Роналдо да не е љубоморен на Ирина?!

Екипа - 16.09.2012

Кристијано Роналдо е многу нервозен и несреќен. Не е тоа поради поразите на тимот. Дали сепак има и нешто друго што Португалецот го мачи во приватниот живот, освен преговорите за нов договор со Реал ...

Роналдо: За мене, Меси е пред Кристијано

МКД

Реал мора да го продаде несреќниот Роналдо

МРТ

Меси е покреативен од Кристијано

Вечер

’Феноменот’: Меси е за нијанса подобар од Кристијано

24Фудбал

МКД Утрински А1 On Идивиди А1 On БркајРабота СуперСпорт СуперСпорт

111 поврзани вести »