TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-02-20 - 2012-02-26

Возете со прилагодена брзина

+инфо - 25.02.2012

Сообраќајот на сите регионални и магистрални патни правци се одвива тековно, наместа по влажни коловози. АМСМ на возачите им препорачува внимателно управување со возилата, прилагодена брзина на ...

Тековен сообраќај по наместа по влажни коловози

Нетпрес

Тековен сообраќај, наместа по влажни коловози

Нетпрес

АМСМ: Внимавајте - сеуште има остатоци од снег на патиштата

Press24

Влажни и лизгави патишта, внимателно возење

Сител

Сител +инфо +инфо Курир Sky Дневник Дневник Inpress

19 поврзани вести »