TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-02-18 - 2013-02-24

Вооружен грабеж во КАМ маркет во Тетово

Дневник - 23.02.2013

Околу 122 илјади денари одзеле две маскирани лица од кои едно вооружено со пиштол, при разбојништвото што се случило синоќа околу 21 часот и 30 минути во КАМ маркетот на булеварот „Видое Смилевски ...

Ограбен КАМ маркет во Тетово

Канал5

Ограбен КАМ маркет во Тетово

24 Вести

Ограбен КАМ маркет во Тетово

Сител

Ограбен КАМ маркет во Тетово

А1 On

Press24 Inpress +инфо Нетпрес Макфакс Курир Кајгана Либертас

40 поврзани вести »