TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-09-15 - 2014-09-21

Во вторник намалување на температурите за десет степени

Канал5 - 21.09.2014

До крајот на денот во одделни делови од земјава , особено во северозападните делови ќе има нестабилна облачност, краткотраен дожд и ретки грмежи. Слична временска состојба имаме и утре, во ...

ВРЕМЕТО ДЕНЕСКА: Променливо облачно, попладне дожд

Телеграф

Променливо облачно време со услови за дожд и грмежи

Нетпрес

Попладне можен пороен дожд

А1 On

Утре попладне ќе врне

+инфо

Сител +инфо Курир Сител Република Вечер Прес Локално Денешен

153 поврзани вести »