TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-02-17 - 2014-02-23

Вардар убедливо поразен од ПСЖ

Кајгана - 23.02.2014

Ракометарите на Вардар убедливо се поразени од ПСЖ со 25:35 (12:15), во рамките на последното коло во Ц групата во Лигата на шампиони. Вардар во Париз одигра лош натпревар, безидејно и со многу ...

Висок пораз на Вардар на гостувањето кај ПСЖ

+инфо

Вардарки ја совладаа Подравка

А1 On

ПСЖ пресилен за Вардар

Курир

ПСЖ му го нанесе најтешкиот пораз на Вардар во ЛШ

Нетпрес

Вардар Вардар Дерби Екипа Локално Вистина.мк Канал5 24 Вести

145 поврзани вести »