TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2017-01-09 - 2017-01-15

Облачно и студено време, од среда снег

Канал5 - 15.01.2017

Македонија од утре ќе биде под влијание на влажна и постудена воздушна маса, која во наредните денови ќе предизвика претежно облачно и постудено време со повремени врнежи од снег, а во крајните југоисточни подрачја од дожд и снег.

Oд среда, повторно снег

Алсат-М

Облачно и студено време, од среда снег

24 Вести

Снегот од утре повторно се враќа во Македонија

Алсат-М

Облачно и студено време, од среда снег

А1 On

Репортер Алфа Репортер Сител OhridNews Курир Пулс24 Тера

166 поврзани вести »

Роналдо откри кој му е неостварениот сон!

Таратур - 13.01.2017

Ѕвездата на Реал Мадрид, Кристиано Роналдо откри дека за него би било остварување на фудбалскот сон освојувањето на Купот на конфедерации со Португалија. Роналдо ја имаше најуспешната година во кариерата, со Реал Мадрид триумфираше во Лигата на ...

Роналдо откри кој му е неостварениот сон!

Спортски

Погба смета дека тие можат да бидат наследници на Роналдо и Меси

СуперСпорт

Роналдо: Мојот сон е да го освојам Купот на конфедерациите

Точка

Енрике за изјавата на Роналдо: Среќен сум што не гледав ТВ!

Спортски

Спортклуб Таратур SportMedia Спортски Lider Вест Спортклуб Кајгана

157 поврзани вести »