TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-05-14 - 2018-05-20

Клoп: Реал е фаворит, но ние сме ЛиверпулЛиверпул,

Канал5 - 20.05.2018

Во пресрет на финалниот натпревар од Лигата на шампионите со Реал Мадрид, тренерот на Ливерпул, Јирген Клоп очекува голема борба против фаворитот. 50-годишниот Германец вели дека и Ливерпул има свои адути и квалитет да го освои елитното ...

Клoп: Реал е фаворит, но ние сме Ливерпул

А1 On

Клoп: Реал е фаворит, но ние сме Ливерпул

Sport M

Мајкал Овен знае кој ќе ја освои ЛШ оваа сезона

Спортклуб

Овен: Ливерпул е квалитетен, но Реал ќе ја освои Лигата на шампионите

Екипа

Стандард Sport 1 Спортски Локално Поглед Н.Македонија Sport M А1 On

44 поврзани вести »