TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2019-11-18 - 2019-11-24

Нови рочишта за „Монструм“, „Маџар Телеком“ и „Т.Н.Т.“

Алсат-М - 19.11.2019

Во Основниот кривичен суд во Скопје денеска треба да се одржат нови рочишта за случаите „Монструм“, „Маџар Телеком“ и „Т.Н.Т.“. Судењето за петкратното убиство кај Смилковското езеро „Монструм“ на Јавното обвинителство се наоѓа во доказна постапка и ...

Нови рочишта за „Монструм", „Маџар Телеком" и „Т.Н.Т."

Канал5

Нови рочишта за „Маџар Телеком“ и „Т.Н.Т.“

Фокус

Нови рочишта за „Монструм“, „Маџар Телеком“ и „Т.Н.Т“

Телма

Денеска нови рочишта за „Монструм“, „Маџар Телеком“, и „ТНТ“

ТВ21

Канал5 24 Вести ТВ21 24 Вести Алсат-М Фокус Слободен Печат Press24

43 поврзани вести »