TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бачев: Тајната служба на Заев го следи и прислушкува раководството на Единствена Македонија

ТВ21 - 03.10.2018

На прес конфенецијата претседателот на Единствена Македонија д-р Јанко Бачев истакна дека тајната полиција во моментот врши следење и прислушување на раководството на Единствена Македонија, внимавајте добро, само затоа што нашата партија се залага ...

Бачев: Тајната полиција ја прислушува руската амбасада и нашата партија

Фокус - 03.10.2018

Претседателот на партијата Единствена Македонија, Јанко Бачев, тврди дека тајните служби од МВР ги следеле комуникациите во Амбасадата на Русија и дел од лицата кои се вклучени во работата на Единствена Македонија.

(ВИДЕО) Бачев: Тајните служби на МВР ја прислушуваат Руската амбасада и нашата партија, имам документи

А1 On - 03.10.2018

Претседателот на партијата „Единствена Македонија“, Јанко Бачев, тврди дека тајните служби од МВР, ги следеле комуникациите во Руската амбасада и дел од лицата кои се вклучени во работата на партијата „Единствена Македонија“.

Македонија, воена арена на Русија со НАТО? Москва ги критикува странците кои го поддржуваат референдумот

ТВ21 - 02.10.2018

Еден ден по референдумот на кој не се постигна цензус, реагираше руското МНР. Резултатот од референдумот е показател дека гласачите бојкотираат решение импонирано од надвор, пишуваат од таму.

(Видео) Бачев: Имам документи дека тајните служби на МВР ја прислушуваат Амбасадата на Русија и нашата партија

Макфакс - 03.10.2018

Претседателот на партијата Единствена Македонија, Јанко Бачев, тврди дека тајните служби од МВР ги следеле комуникациите во Амбасадата на Русија и дел од лицата кои се вклучени во работата на партијата Единствена Македонија.

Македонија – арена на Русија и НАТО

CivilMedia - 03.10.2018

По реакцијата на руското МНР, кое отворено му изрази поддршка на Иванов и се изјасни против Договорот со Грција, истовремено коментирајќи дека ова прашање треба да го решат двете земји без мешање на меѓународниот фактор, каде очигледно се исклучува ...

(Видео) Бачев: Имам документи дека тајните служби на МВР ја прислушуваат Амбасадата на Русија и нашата партија

Centar - 03.10.2018

Претседателот на партијата Единствена Македонија, Јанко Бачев, тврди дека тајните служби од МВР ги следеле комуникациите во Амбасадата на Русија и дел од лицата кои се вклучени во работата на партијата Единствена Македонија.

Бачев: Имам документи дека тајните служби на МВР ја прислушкуваат Амбасадата на Русија и нашата партија

Точка - 03.10.2018

Претседателот на партијата Единствена Македонија, Јанко Бачев, тврди дека тајните служби од МВР ги следеле комуникациите во Амбасадата на Русија и дел од лицата кои се вклучени во работата на партијата Единствена Македонија.