TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

И Јанко Бачев повикан на разговор во полиција поради закани

24 Вести - 30.10.2018

Претседателот на партијата „Единствена Македонија“, Јанко Бачев попладнево беше задржан во полициска станица. Извори од Министерството за внатрешни работи велат дека Бачев бил повикан на разговор во полиција поради закани на социјалните мрежи.

Јанко Бачев на распит во полиција

Алсат-М - 30.10.2018

Полицијата го повика на распит лидерот на „Единствена Македонија“ Јанко Бачев за заканите што ги упатува на социјалните мрежи. Од неговата проруска партија велат дека Бачев бил приведен од страна на полицијата додека бил во седиштето на неговата ...

Бачев на информативен разговор во полиција поради закани на Фејсбук

Сакам да кажам - 30.10.2018

Јанко Бачев, претседател на партијата Единствена Македонија, попладнево е задржан на информативен разговор во полициска станица, потврдуваат од Министерството за внатрешни работи. Бачев е викнат на информативен разговор поради закани кои ги упатил ...

Јанко Бачев приведен и однесен во полициска станица

Фокус - 30.10.2018

Јанко Бачев, лидерот на Единствена Македонија, пред малку бил приведен и однесен на информативен разговор во полиција. -Во моментот претседателот бачев е приведен од страна на полицијата за време на одење во партискиот штаб на Единствена македонија ...

И Јанко Бачев стигна во полициска станица пред Тричковски – се заканувал на Фејсбук

Република - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија” наведуваат дека нивниот претседател Бачев е приведен од страна на ...

Приведен Јанко Бачев

А1 On - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот претседател Бачев е приведен од страна на ...

Приведен и Јанко Бачев

365 - 30.10.2018

Претседателот на проруската партија „Единствена Македонија“, Јанко Бачев, попладнево е приведен во полициска станица. Извори од МВР потврдуваат дека Бачев бил повикан на разговор во полиција, а причината е закани на социјалните мрежи.

Приведен Јанко Бачев за закани на Фејсбук

Независен - 30.10.2018

Претседателот на партијата „Единствена Македонија“ , Јанко Бачев попладнево е приведен во полициска станица. Извори од Министерството за внатрешни работи велат дека Бачев бил повикан на разговор во полиција поради закани на социјалните мрежи.

Приведен Јанко Бачев поради закани на социјалните мрежи

Макфакс - 30.10.2018

Претседателот на партијата Единствена Македонија, Јанко Бачев, бил приведен и однесен на разговор во Полициска станица Беко поради закани на социјалните мрежи. „Во моментов претседателот Бачев е приведен од страна на полицијата додека одеше во ...

Бачев на разговор во полиција поради закана на социјалните мрежи

+инфо - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните ...

Јанко Бачев повикан во полициска станица поради закана на Фејсбук

Слободен Печат - 30.10.2018

Од истрагата дознаваме дека причина за неговото приведување во полициска станица е закана која ја упатил преку социјалните мрежи. Лидерот на Единствена Македонија денеска е повикан во полициска станица, на распит, поради закана упатена преку ...

Јанко Бачев приведен во полициска станица

ТВ21 - 30.10.2018

Претседателот на Единствена Македонија Јанко Бачев, попладнево е приведен и однесен во полициска станица на разговор. Според МВР, Бачев е повикан во полициска станица порази закани објавени на социјалните мрежи.

Јанко Бачев на распит во полиција

МК News - 30.10.2018

Полицијата го повика на распит лидерот на „Единствена Македонија“ Јанко Бачев за заканите што ги упатува на социјалните мрежи. Од неговата проруска партија велат дека Бачев бил приведен од страна на полицијата додека бил во седиштето на неговата ...

Јанко Бачев приведен во полиција поради закана упатена на фејсбук

Вечер - 30.10.2018

Јанко Бачев, лидерот на Единствена Македонија, попладнево бил приведен и однесен на информативен разговор во полиција. -Во моментот претседателот Бачев е приведен од страна на полицијата за време на одење во партискиот штаб на Единствена македонија ...

Јанко Бачев на разговор во полициска станица

Канал5 - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија" наведуваат дека нивниот претседател Бачев е приведен од страна на ...

Приведен Јанко Бачев – лидерот на Единствена Македонија

Бизнис Вести - 30.10.2018

Јанко Бачев, лидерот на Единствена Македонија, пред малку бил приведен и однесен на информативен разговор во полиција. Извори од Министерството за внатрешни работи велат дека Бачев бил повикан на разговор во полиција поради закани на социјалните ...

Приведен Јанко Бачев поради закани на социјалните мрежи

Правдико - 30.10.2018

Претседателот на партијата Единствена Македонија, Јанко Бачев, бил приведен и однесен на разговор во Полициска станица Беко поради закани на социјалните мрежи. „Во моментов претседателот Бачев е приведен од страна на полицијата додека одеше во ...

Лидерот на Единствена Македонија на разговор во полициска станица

MTM - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните ...

Јанко Бачев повикан во полициска станица поради закана на Фејсбук

Либертас - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија денеска е повикан во полициска станица, на распит, поради закана упатена преку социјалните мрежи. Од полицијата за Слободен печат потврдиле дека во однос на случајот јавно ќе се произнесат по завршувањето на ...

Јанко Бачев приведен во полициска станица

4NEWS - 30.10.2018

Претседателот на Единствена Македонија Јанко Бачев, попладнево е приведен и однесен во полициска станица на разговор. Според МВР, Бачев е повикан во полициска станица порази закани објавени на социјалните мрежи.

Бачев приведен во полициска станица по упатени закани

Фактор - 30.10.2018

Јанчо Бачев, еден од предводниците на движењето „Бојкотирам“ и политичар со јасно изразени анти-западни ставови, е приведен на распит во полициска станица. Лидерот на Единствена Македонија е однесен на информативен разговор поради закана објавена на ...

Приведен Јанко Бачев

еМагазин - 30.10.2018

Јанко Бачев, претседателот на партијата Единствена Македонија е приведен и однесен на информативен разговор во полиција. „Во моментот претседателот Бачев е приведен од страна на полицијата за време на одење во партискиот штаб на Единствена ...

Јанко Бачев на разговор во полициска станица за закана на Фејсбук

Нова ТВ - 30.10.2018

Претседателот на партијата Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На Фејсбук страната на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот претседател Бачев е ...

Јанко Бачев на разговор во полициска станица

CivilMedia - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните ...

Јанко Бачев приведен и однесен во полициска станица

24Инфо - 30.10.2018

Јанко Бачев приведен и однесен во полициска станица Јанко Бачев, лидерот на Единствена Македонија, пред малку бил приведен и однесен на информативен разговор во полиција. -Во моментот претседателот бачев е приведен од страна на полицијата за време ...

Јанко Бачев на разговор во полиција поради закани упатени преку Фејсбук

Press24 - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот претседател Бачев е приведен од страна на ...

Приведен лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев

Сител - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев попладнево бил приведен и однесен на информативен разговор во полиција. -Во моментот претседателот Бачев е приведен од страна на полицијата за време на одење во партискиот штаб на Единствена македонија ...

Јанко Бачев на разговор во полициска станица

Телма - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот претседател Бачев е приведен од страна на ...

Полицијата го приведе Јанко Бачев

Centar - 30.10.2018

Попладнево е приведен и однесен на информативен разговор во полиција, претседателот на Единствена Македонија -Во моментот претседателот бачев е приведен од страна на полицијата за време на одење во партискиот штаб на Единствена македонија пред ...

Јанко Бачев на разговор во полициска станица

Кајгана - 30.10.2018

Скопје, 30 октомври 2018 (МИА) – Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На Facebook страницата на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот ...

Јанко Бачев приведен и однесен во полициска станица

Локално - 30.10.2018

Јанко Бачев, лидерот на Единствена Македонија, попладнево бил приведен и однесен на информативен разговор во полиција. -Во моментот претседателот Бачев е приведен од страна на полицијата за време на одење во партискиот штаб на Единствена македонија ...

Бачев во полициска станица поради упатување закани

Стандард - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот претседател Бачев е приведен од страна на ...

Јанко Бачев приведен и однесен во полициска станица

Тера - 30.10.2018

Јанко Бачев, лидерот на Единствена Македонија, пред малку бил приведен и однесен на информативен разговор во полиција, објави Фокус. -Во моментот претседателот бачев е приведен од страна на полицијата за време на одење во партискиот штаб на ...

Јанко Бачев на информативен разговор во полициска станица

24 Вести - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев бил повикан на информативен разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот претседател Бачев е ...

Јанко Бачев приведен во полициска станица

Нетпрес - 30.10.2018

Јанко Бачев, лидерот на Единствена Македонија, пред малку бил приведен и однесен на информативен разговор во полиција. -Во моментот претседателот Бачев е приведен од страна на полицијата за време на одење во партискиот штаб на Единствена македонија ...

Приведен лидерот на Единствена Македонија

Бриф - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот претседател Бачев е приведен од страна на ...

Јанко Бачев приведен и однесен во полициска станица

iPortal - 30.10.2018

Јанко Бачев, лидерот на Единствена Македонија, пред малку бил приведен и однесен на информативен разговор во полиција. -Во моментот претседателот бачев е приведен од страна на полицијата за време на одење во партискиот штаб на Единствена македонија ...

Бачев приведен во полициска станица поради закана упатена на социјалните мрежи

Н.Македонија - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот претседател Бачев е приведен од страна на ...

Јанко Бачев на разговор во полициска станица

1tv - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот претседател Бачев е приведен од страна на ...

Јанко Бачев на разговор во полициска станица

Алфа - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот претседател Бачев е приведен од страна на ...

Единствена Македонија: Лидерот Бачев е приведен од полицијата додека идел во партискиот штаб

Денешен - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот претседател Бачев е приведен од страна на ...

Јанко Бачев на разговор во полициска станица

Р.С.Европа - 30.10.2018

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев е на разговор во полициска станица поради закана која ја упатил преку социјалните мрежи. На фејсбук страната на „Единствена Македонија“ наведуваат дека нивниот претседател Бачев е приведен од страна на ...