TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Единствена Македонија: Заев ја потценува жртвата на бранителите во Арачиново, ние никогаш да не заборавиме на ...

Скопје1 - 23.06.2019

Зоран Заев денеска не беше во Арачиново да одаде почит на загинатите македонски бранители кои загинаа во Татковинската војна на денешен ден пред 18 години во битката за Арачиново. Зоран Заев постојано се фали со едно општество за сите, но, во ...

Единствена Македонија: Заев заборави на бранителите кои загинаа пред 18 години во битката за Арачиново

Макфакс - 23.06.2019

Единствена Македонија го обвини премиерот Зоран Заев дека денеска не дошол во Арачиново за да одаде почит на загинатите македонски бранители, кои, како што велат од партијата, загинаа во Татковинската војна на денешен ден пред 18 години во битката ...

ЕМ: Заев ја потценува жртвата на бранителите во Арачиново

MakPress - 23.06.2019

Зоран Заев денеска не беше во Арачиново да одаде почит на загинатите македонски бранители кои загинаа во Татковинската војна на денешен ден пред 18 години во битката за Арачиново. Зоран Заев постојано се фали со едно општество за сите, но, во ...

Единствена Македонија: Заев ја потценува жртвата на бранителите во Арачиново

А1 On - 23.06.2019

Зоран Заев денеска не беше во Арачиново да одаде почит на загинатите македонски бранители кои загинаа во Татковинската војна на денешен ден пред 18 години во битката за Арачиново, вели Единствена Македонија преку соопштение.

Единствена Македонија: Заев заборави на бранителите кои загинаа пред 18 години во битката за Арачиново

24Инфо - 23.06.2019

Единствена Македонија го обвини премиерот Зоран Заев дека денеска не дошол во Арачиново за да одаде почит на загинатите македонски бранители, кои, како што велат од партијата, загинаа во Татковинската војна на денешен ден пред 18 години во битката ...

Единствена Македонија: Заев заборави на бранителите кои загинаа пред 18 години во битката за Арачиново

Точка - 23.06.2019

Единствена Македонија го обвини премиерот Зоран Заев дека денеска не дошол во Арачиново за да одаде почит на загинатите македонски бранители, кои, како што велат од партијата, загинаа во Татковинската војна на денешен ден пред 18 години во битката ...