TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

+инфо

Бугарскиот претседател во дводневна посета на Србија

+инфо - 21.06.2018

Претседателот на Бугарија, Румен Радев денеска ја почнува дводневната посета на Србија, при што ќе оствари средба со српскиот колега Александар Вучиќ. Претседателот на Бугарија, Румен Радев денеска ја почнува дводневната посета на Србија, при што ќе ...

5 поврзани вести »