TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сцена

МАРЈАН КОЦЕВ: Единствениот кавадарчанец што пие чај!

Убавина и Здравје - 22.03.2018

За да биде целата приказна уште поинтересна, Марјан е од Кавадарци, градот што е центар на Тиквешијата – регион во кој речиси нема кој не се занимава со лозарство. Кавадарчани се надалеку познати и како љубители на добрата капка, па сосема е логично ...

Три години не ја гледаме на ТВ екраните, бидејќи семејството ѝ било поважно: "Да не бев со него ќе жалев цел живот"

Точка - 22.03.2018

Глумицата Хилари Свенк (43) веќе три години како се нема појавено во јавност и ниту еден проект, а сега откри зошто била на пауза. Вели дека имала понуди за филмски проекти, но ги одбивала, бидејќи ѝ било многу поважно да биде со семејството отколку ...

Немирно деколте: На Милица и излегоа градите додека го шеташе кучето

Сител - 22.03.2018

Старлетата Мими Оро е фотографирана на Ада Циганалија како го шета кучето, но она што привлече најголемо внимание беа нејзините гради, кои излетаа од кошулата. Иако Милица во фармерки и кошула сакаше да изгледа пристојно, сепак тоа не и успеа.

Манекенката во утринската емисија облече претесни гаќички

Скопје24 - 22.03.2018

Гледачите на утринската емисија од британскиот ITV канал не беа задоволни кога манекенката која рекламира долна облека покажа малку повеќе отколку што требаше. Во емисијата This Morning се разговараше за популарните мидери, кога една манекенка ...

Ина Многуфина ги покажа своите нозе

Lady - 22.03.2018

Ина Многуфина ги покажа своите нозе и ја изненади својата публика! Таа се пофали дека е во Белград и на својот фејсбук профил ја постави следнава ...

Ина Многуфина ја изнанади својата публика: Ги покажа своите нозе

Скопје24
2 поврзани вести »

Милан Станковиќ: „Рада го обележи мојот живот“

Убавина и Здравје - 22.03.2018

Пејачот открива дека не им препорачува на девојките да го заведуваат, бидејќи кога некоја ќе му се допадне, сам ќе се потруди да дојде до неа, но и што треба да направат дамите за да го освојат неговото срце Од ѓаволесто русо момче, кое пред повеќе ...

Иванка Трамп како научник ги инспирираше твитерџиите

Репортер - 22.03.2018

Иванка Трамп (36), ќерката на американскиот претседател Доналд Трамп, ја посети државата Ајова, каде разговарала за плановите на својот татко во вложувањата во инфраструктурата. Иванка разговарала и за финансирање на програмата за обука за работа и ...

Фото: Супер мајка и сопруга на иконата на Ливерпул

Канал5 - 22.03.2018

Сопругата на еден од најдобрите фудбалери во историјата на англискиот гигант Ливерпул Стивен Џерерд го освои Дубаи. Алекс изминатиот викенд одлучи да замина на краток одмор во Дубаи , каде на една плажа го покажа своето убаво тело во црвени бикини.

Жешката Роберта Педрели во чест на Рома

Спортски - 22.03.2018

Атрактивната и една од најзгодните италијански спортски новинарки, со разголени фотографии ја прослави победата на својот омилен клуб. Роберта Педрели , според многумина, важи за една од најобрите, но и најубави италијански спортски новинарки, ...

Жешката спортска водителка разголена ја прослави победата на својот клуб

Таратур
2 поврзани вести »

(ФОТО) Како „да се биде убав“ како Путин: Старее а е се’ помлад!

Екран - 22.03.2018

Ги откриваме најголемите тајни на рускиот претседател: ботокс дермафилери, пливање два часа секој ден, јајца од препелица.Рускиот претседате никогаш на признал дека имал естетски операции или козметички третмани… Годините минуваат а неговото лице е ...